O nás

Společnost BEL ART, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1999 jako velkoobchod italskými obrazovými lištami, holandskými paspartovacími kartony, stroji na výrobu rámů a doplňky pro rámaře jako ruční nářadí, obrazové háčky a klipy.

Naší předností je pohotovost, flexibilita, dodání ve velmi krátkých dodacích lhůtách. Snažíme se, aby zákazník obdržel objednané zboží již následující den po objednání, k čemuž využíváme služeb profesionálních dopravců.

Skladem vedeme více než 400 druhů obrazových lišt a širokou barevnou škálu paspartovacích kartonů. Lišty jsou vyráběny v Itálii z lehkého tropického dřeva s velmi kvalitní povrchovou úpravou za příznivé ceny. Zasíláme je po celé ČR jak v metráži (cca 3m), tak Vám je rádi nařežeme popřípadě i spojíme do požadovaných rozměrů.

K řezání a sponkování používáme precizní italské stroje. Tyto stroje nabízíme také k prodeji. Máme zastoupení italských firem Valiani, Gielle, Omga, Pozzi, které nabízí vysoce kvalitní pily, sponkovačky, gilotiny a řezačky na pasparty.

Kvalita

Všechny lišty v naší nabídce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního tropického dřeva I. Kategorie s precizní povrchovou úpravou.

Lišty zpracováváme podle požadavků našich zákazníků. Objednané lišty nařežeme a opracujeme přesně podle požadavků zákazníka. Řezání a sponkování lišt provádíme na špičkových strojích značky Valiani, Gielle, Omga a Pozzi. Při zpracování dbáme na maximální přesností, kterou nám umožní naše moderní stroje. Zpracování rámů provádí vyškolení pracovníci s dlouholetými zkušenostmi.